Bezpłatny dostęp do e-booków i audiobooków w serwisie LEGIMI

Bezpłatny dostęp do e-booków i audiobooków w serwisie Legimi

Uprzejmie informujemy, że w 2024r. r. Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywczy również przystąpiła do Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Podkarpackiego i tym samym umożliwia bezpłatny dostęp do tysięcy e-booków i adiobooków w serwisie Legimi. Pośród nich znajdą Państwo nowości i bestsellery oraz starsze tytuły, np. z beletrystyki czy literatury faktu. Szczegóły dotyczące warunków korzystania z serwisu Legimi przedstawiamy poniżej.

Kto może korzystać z serwisu Legimi w ramach naszej usługi?

1. Z serwisu Legimi mogą korzystać osoby od 15 roku życia, które są aktywnymi czytelnikami biblioteki. Warunkiem jest posiadanie kodu dostępu. Jeden czytelnik może odebrać tylko jeden kod na dany miesiąc.
  2. Kody wydawane są od 1 lutego 2023 r. i po aktywowaniu, które musi nastąpić w miesiącu pobrania kodu, czytelnik może korzystać z usługi przez miesiąc.
  3. Czytelnik nie może przekazywać kodu dostępu do serwisu, otrzymanego w bibliotece, innym osobom.
  4. Kody wydawane są czytelnikom wyłącznie bezpośrednio w placówkach Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzywczy/Filii w Babicach i reczpolu w godzinach ich pracy.
  5. Nie wydaje się kodów telefonicznie, mailowo ani SMS-owo.
  6. Liczba kodów dostępnych w bibliotece jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń czytelników w placówkach w danym miesiącu.

Logowanie czytelników do serwisu Legimi

1. Czytelnik powinien wejść na stronę www.legimi.pl/podkarpackie.
  2. Wpisać otrzymany w bibliotece unikatowy kod dostępu do serwisu.
  3. Założyć darmowe konto Legimi (zarejestrować się jednorazowo w serwisie, podając nazwę użytkownika, hasło i e-mail).
  4. Po prawidłowej rejestracji czytelnik otrzymuje dostęp do biblioteki liczącej ponad 200 tysięcy e-booków i audiobooków.
  5. W okresie ważności kodu czytelnik może wielokrotnie wchodzić na konto: www.legimi.pl/podkarpackie i wybierając „Zaloguj”.

Godziny otwarcia:

Gminna Biblioteka Publiczna

w Krzywczy

czynna:

poniedziałek:    8.00- 12.00

wtorek:              13.00 -16.30

środa:                 8.30-12.30

czwartek:          13.00- 16.30

piątek:                8.00 -12.00

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny: